اطمینان و رضایت مشتریان سرمایه ماست

تعالی کسب وکارخود را با آسودگی خاطر به راهکار ما بسپارید

تجارب بسیار و کارنامه موفق در استقرار راهکار سازمانی کوثر در صنایع مختلف و ارائه راهکارهای متنوع براساس نیاز کسب و کارها (تجارت الکترونیک Ecommerce، پیمانکاری ، فروش ،پخش سرد وگرم و ...) در شرکت های بزرگ و متوسط همراه با ارائه خدمات پایدار و صادقانه ما را بعنوان شریک تجاری مورد اعتماد مشتریان در رسیدن به اهداف و تعالی سازمانی ایشان قرار داده است .


ما جمعی از باتجربه ها به همراه جوانانی پر انرژی ، مستعد و باهوش هستیم که بدون وابستگی به هیچ ارگان و سازمانی بر پایه دانش و تجربه فراوان در ارائه راهکارهای مناسب و اجرایی به بسیاری از شرکتهای بزرگ و متوسط ، ترکیب مناسبی را جهت تحلیل نیاز و ارائه راه حل های مناسب با توسعه پایدار کسب و کار مشتریان را بوجود آورده ایم .

ارائه خدمات صادقانه سرلوحه همه فعالیت ها در همه سطوح سازمان است و کارشناسان و مدیران ما از مراحل اولیه ارتباط با سازمان مشتری، بادقت بسیار و مسئولانه در کنار مشتریان هستند.

تاریخچه

مجموعه کوثر سامانه پرداز با بیش از 20 سال تجربه موفق از سال (1374) در صنعت نرم افزار، اجرای پروژه راهکار سازمانی خود را از سال 1388 مبتنی بر زیر ساخت توسعه نرم افزار کوثر (Kowsar ADF) برای صنایع مختلف آغاز نمود و سیستم های منعطف و فرایند محور درحوزه های مدیریت مالی ، بازرگانی، پخش(گرم و سرد)، منابع انسانی ،تولید، اتوماسیون اداری، بهای تمام شده، اتوماسیون فرایندی، مدیریت پیمان و ... بر پایه تحلیل نیاز مشتری تولید نموده است.


زیر ساخت ها و محصولات ما به منظور ارائه راهکارهای مناسب و به موقع در مسیر رشد و تعالی سازمان مشتریان، همواره درحال توسعه می باشد که این رویکرد سهم بسزایی در ایجاد محصولات منعطف با طول عمر زیاد در سازمان مشتری دارد.


از همراهی بیش از 800 مشتری و مشاوران عزیزی که موجب کسب موفقیت در ارائه راهکار سازمانی کوثر با ویژگیهای خاص و متمایز شده و ما را در استقرار آن در بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و متوسط یاری نموده اند قدردان و متشکریم.

74

شروع فعالیت تولید نرم افزارهای مالی تحت DOS

75-80

تولید سیستم های تحت windows برای شرکتهای متوسط

81-86

طراحی و تولید زیر ساخت توسعه نرم افزار کوثر (Kowsar ADF) با معماری SOA

87-88

تولید نسل سوم سیستم ها (راهکار سازمانی کوثر) برای شرکتهای متوسط ، بزرگ و سازمان ها

89-92

طراحی و تولید زیر ساخت و سیستم های مبتنی بر فرایند BPMS و گردش کار

93-96

طراحی و توسعه ابزارهای تحت وب و موبایل APP

برخی از مشتریان کوثر سامانه پرداز